Noizy ka diçka për të thënë për Stresin

Noizy ka diçka për të thënë për Stresin

Stresi është në mesin e të nominuarve për këtë javë, dhe me këtë rast, reperi i njohur shqiptar rrezikohet të eliminohet nëse publiku vendos.Miku i tij, poashtu reper i famshëm, Noizy, me të cilin është pajtuar disa muaj më parë, ka bërë thirrje për ta votuar Stresin.

Ai ka postuar fotografinë e banorit të BBVK-së në Instagram me numrat në të cilët duhet votuar për të qëndruar në shtëpi.

Shihni postimin më poshtë:

Related Articles