Parashikimi i motit për sot

Parashikimi i motit për sot

Sot do të mbajë i vranët dhe me intervale dielli.Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës  njofton se temperaturat minimale do të lëvizin rreth zeros, ndërsa maksimalet parashihen të shënojnë ngritje të lehta.

Në fundjavë parashihet kryesisht me kthjellime e diell dhe më butë.

Related Articles