Plagosje me armë në Pejë

Plagosje me armë në Pejë

Një person është plagosur me armë zjarri në Pejë, raporton Gazeta “Enigma”.Policia ka njoftuar se viktima është dërguar për trajtim mjekësor në spital dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë.

“VRASJE NË TENTATIVË/Pejë  22.01.2023 – 05:15. Është raportuar se viktima mashkull kosovar është plagosur me armë zjarri, me ç’rast është dërguar në emergjencë për tretman mjekësor dhe sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë. Lidhur me rastin janë ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme për procedurat e mëtutjeshme”, thuhet në raport.

Related Articles