Prishtinë: Plagoset një person

Një person është plagosur si pasojë e gjuajtjes me armë zjarri në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë, raporton Gazeta…

Plagosje me armë zjarri në Fushë Kosovë, Njësia Speciale del në vendin e ngjarjes

Një plagosje ka ndodhur të mërkuren në rrugën “Shefki Kuleta” në Fushë Kosovë. Në vendin e ngjarjes janë parë edhe…

Një i vdekur dhe 3 të plagosur në Tiranë

Të shtënat me armë kanë tronditur Tiranën mbrëmjen e 4 janarit. Nga burimet fillestare bëhet me dije se një qytetar…

Fëmija e plagos aksidentalisht babanë në Gjilan

Policia e Kosovës ka njoftuar për një plagosje aksidentale në Gjilan. Sipas policisë, një fëmijë nga pakujdesia e ka shkrepur…

Tentim vjedhje e armatosur në një Argjendari në Prizren, plagoset pronari i dyqanit

Një tentim vjedhje në një argjendari ka ndodhur në Prizren nga ku dyshohet se ka mbetur i plagosur një person,…

Plagosje me armë zjarri në Deçan

Një person me armë zjarri është plagosur të premten në Deçan në orët e pasdites. Policia ka njoftuar se personi…

Arrestimi i shtatë të dyshuarve për plagosjen në Pejë, prokuroria pritet të kërkojë paraburgim

Prokuroria Themelore në Pejë, pritet që të kërkojë masën e sigurisë ndaj të dyshuarve për plagosjen e dy perosnave me…

Ngjarje e rëndë: Trajneri i futbollit plagoset gjatë ndeshjes(VIDEO)

Një ngjarje vërtetë e rëndë është regjistruar në Argjentinë pasi një trajner futbolli është goditur me armë zjarri gjatë ndeshjes.…

Në Skenderaj plagoset me armë zjarri një person

Një person është plagosur me armë zjarri sonte në Skenderaj. Sipas Policisë, rasti ka ndodhur rreth orës 20:45. Nga  hetimet …

Ngjarje e rëndë në Tiranë – 4 të plagosur nga sherri me armë zjarri

Këtë të hënë një sherr me karrige dhe sende të forta ka ndodhur në qytetin e Tiranës, në afërsi të…