Detaje të tjera nga prokuroria për rastin e vrasjes së gruas në Pejë

Gjykata Themelore në Pejë ia ka caktuar masën e paraburgimit të pandehurit Edmond Lajqi, i cili dje e ka vrarë…

Gruaja e vrarë në Pejë punonte si asistente stomatologjike, reagon Drejtoria e Shëndetësisë

Drejtoria e Shëndetësisë dhe Mirëqenie Sociale në Pejë, ka reaguar për rastin e rëndë që ndodhi sot ku dyshohet se…

Kjo është gruaja që dyshohet se u vra nga bashkëshorti i saj në Pejë

Një rast tragjik ka ndodhur në Pejë mëngjesin e sotëm, ku një burrë dyshohet se e ka privuar nga jeta…

Dorëzohet kërkesa për paraburgimin e shoferit që goditi dy fëmijë në Pejë

Prokuroria Themelore e Pejës e ka parashtruar kërkesën për caktimin e paraburgimit për të dyshuarin (shoferin) që i ka goditur…

Doli me kolegë në iftar në Pejë, por kur u kthye burri nuk e lejoi të hyjë në shtëpi

Është arrestuar një burrë në Pejë, i cili dyshohet se nuk e la gruan e tij të hynte në shtëpi,…

Pejë: Ish i dashuri i shkon në banesë dhe e rrah

Një grua, shtetase e Shqipërisë, ka raportuar se ish i dashuri ka shkuar në banesë e saj dhe ka ushtruar…

Dyshohet se trupi që u gjet në një gropë në Pejë, është i ish-ushtarit të UÇK-së, Samir Puza 

Është gjetur dokumentacioni i personit që u gjet i vdekur në një gropë në Pejë. Dyshohet se trupi është i…

23 vjeçarja me probleme mendore dyshohet se është dhunuar në Pejë

Një vajzë 23 vjeçare, shtetase e Shqipërisë, me probleme mendore dyshohet se është dhunuar në Pejë. Këtë e konfirmoi zëdhënësi…

Jep dorëheqje drejtori mjekësor në Spitalin e Pejës, Besnik Ibraj

Ka dhënë dorëheqje nga pozita  drejtorit mjekësor në Spitalin e Pejës, Besnik Ibraj. Përmes një njoftimi për media është bërë…

Arrestohet pejani, dyshohet se dhunoi një femër

Policia e ka arrestuar një person në Pejë. Ai dyshohet se ka kryer marrëdhënie seksuale me një femër. I njëjti…