Genci Shala nga Gjilani shpallet kampion i eFootboll në FESK, pritet ta përfaqësoj Kosovën në Arabi

Federata Esports Kosova ka njoftuar se Genci Shala nga Gjilani është shpallur kampion i eFootboll në FESK, raporton Gazeta “Enigma”. Lajmi

Dyshohet për dhunë ndaj bashkëshortes, flet Akil Gjakova: S’jam i dhunshëm dhe s’kam shkaktuar dhunë

Xhudisti kosovar, Akil Gjakova, është deklaruar për herë të parë pas raportimeve për dyshimet që u ngritën, pas pretendimeve të

Noizy e shoqëron Florian Markun për në ring

Florian Marku dhe Chris Kongo do të luftojnë në O2 Arena në Londër. Kjo ndeshje e peshës së lehtë është

Në këtë orë pritet të fillojë dueli i boksit mes Florian Markut dhe Chris Kongon

Florian Marku dhe Chris Kongo, do të luftojnë me njëri-tjetrin të dielën (sot) e 31 marsit. Ky meç pritet të

Florian Marku përballet me Chris Kongon para 28 mijë shikueseve në Londër

Florian Marku dhe Chris Kongo, do të luftojnë me njëri-tjetrin të dielën (sot) e 31 marsit. Ky meç pritet të