Vdiq në aksidentin në Nju Jork, 23-vjeçarja nga Kosova ishte shtatzënë

Një ngjarje e rëndë ndodhi në orët e para të së shtunës në Staten Island të New York-ut. 23-vjeçarja me…

23-vjeçarja kosovare që vdiq në aksident trafiku në New York, ishte shtatzënë

23-vjeçarja kosovare, e cila humbi jetën të shtunën në një aksident trafiku në New York, ishte shtatzënë. Kështu bënë të…

Vetaksident në Gjilan, vetura bëhet llom duke e goditur anësoret – FOTO

Një vetaksident ka ndodhur në Gjilan para disa minutave, shkruan Gazeta Enigma. Gazeta Enigma ka siguruar foto nga aksidenti ku…

Bie me veturë nga ura – humb jetën 20 vjeçari nga Prizreni

Një person rreth 20-vjeç ka vdekur si pasojë e një vetaksidenti në Prizren, mëngjesin e sotëm, raporton Gazeta “Enigma”. Sipas…

Aksident i rëndë në Fushë Kosovë, lëndohen tre persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Fushë Kosovë në orët e vona, raporton Gazeta “Enigma”. Lajmin e ka konfirmuar…

Aksident trafiku mes dy veturave afër shkollës “Mihal Grameno” në Fushë Kosovë

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur në afërsi të shkollës “Mihal Grameno” në Fushë Kosovë. Në pamjet e…

Aksident i rëndë në Prizren, mbeten të lënduar disa persona

Një aksident mes dy automjeteve ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën Tranzit në Prizren. Si pasojë e aksidentit ka…

Vetura godet një këmbësore në rrugën Prishtinë -Fushë Kosovë

Një aksident trafiku ka ndodhur sot rreth orës 13:30 në rrugën Prishtinë -Fushë Kosovë, ku është lënduar një person. Lajmin…

16 persona kanë vdekur nga rrëzimi i një aeroplani në Nepali

Të paktën 16 persona kanë mbetur të vdekur nga rrëzimi i një aeroplani pranë aeroportit Pokhara në Nepalin qendror, raportoi…

Aksident mes kamionit dhe veturës në rrugën Prishtinë-Podujevë, një i lënduar

Një person ka mbetur i lënduar si pasojë e një aksidenti trafiku që ka ndodhur këtë të enjte në rrugën…