Atentat me bombë në tubimin e Erdoganit

Mediat turke raportojnë për një atentat të shmangur ndaj presidentit turk Rexhep Tayip Erdogan. Mediumi turk Sabah dhe Haberturk, raportojnë se derisa Erdogan…

Një tjetër vrasje trondit Vlorën, qëllohet me kallashnikov 35-vjeçari

Një tjetër vrasje ka tronditur qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen 24 maji, në katin e 5 të…

E shkuara e errët e shqiptarit që u vra në Athinë, lëvizte me antiplumb dhe i armatosur – iu shpëtoi disa atentateve

Mediat greke kanë publikuar të shkuarën kriminale, të shqiptarit, i cili u vra në një atentat mafioz në Athinë. Aristidhi…

Atentat në Vlorë, qëllohet 38-vjeçari

Një 38 vjeçar ka mbetur i plagosur mbrëmjen e djeshme, 29 maj në Vlorë. Edison Begaj, banues në fshatin Kaninë,…