Melisa “godet” me fjalët për Blastën e Mbresën

Melisa e ka ndarë me publikun dhuratën më të mirë që ka marrë deri sot. Ajo poashtu foli për Mbresën…

E akuzuan se nuk e ka merituar fitoren, Stresi thumbon ish-banorët e BBVK

Pas përfundimit të “Big Brother VIP Kosova”, disa ish-banorë kanë bërë disa deklarata të forta në lidhje me fitoren që…

Blasta: Me Mbresën pata lidhje para Big Brother, me Melisën pas BBVK

Drama në trekëndëshin Melisa-Blasta-Mbresa po vazhdon. Pasi u bë publik lajmi që dy shoqet e ngushta nuk flasin më dhe…

Noizy mohoi të kenë qenë në një lidhje, reagon Juliana Nura: Publiku na ka parë…

Juliana Nura, një nga finalistet e “Big Brother Vip Kosova” ka folur për herë të parë për deklaratat e dhëna…

Stresi ironizon me ish-banorët e BBVK-së

Reperi i njohur shqiptar, Stresi ka nisur koncertet e para pasi doli fitues nga Big Brother VIP Kosova. Reperi së…

Përplasje mes Elitës dhe Lugatit pas Post BBVK

“Post Big Brother VIP” të hënën ngjalli shumë debate mes banorëve, raporton Gazeta Enigma. Por ishte një polemikë që u…

“Pesë djem këtu i kemi, më vjen marre të ngriti gjëra të rënda”

Juliana sot ishte duke e rregulluar një pjesë të orendive në oborrin e Big Brother Vip Kosova. Në një moment…

Stresi sërish ironizon me Xhulin: Gratë e forta nuk ia puthin këmbët tjetrit

Stresi sërish ka ironizuar me Xhulin, pasi kjo e fundit ia puthi këmbët Vedatit gjatë një skeçi. “Gratë e forta…

Vedati parashikon se kush do të jenë dy banorët e fundit për çmimin e madh

Mc Beka është rikthyer për të qëndruar në shtëpinë e Big Brother Vip Kosova për 24 orë, ai edhe këtë…

Stresi dhe Mbresa reagojnë kundër Xhulit, pasi ajo ia puthi këmbët Vedatit

Konkurrentët e Big Brother VIP Kosova, Stresi dhe Mbresa kanë komentuar skenën e puthjes së këmbëve të Vedatit nga Xhuli.…