Burri në Prishtinë ushtron dhunë ndaj gruas me të cilën bashkëjeton, ajo kërkon urdhër mbrojtës

Dhuna në familje vazhdon të mbetet një nga damkat më të mëdha të shoqërisë kosovare. Çdo ditë në Polici raportohen…

Burri kanos gruan me jetë, ajo lajmëron policinë

Një burrë ka kanosur me jetë bashkëshorten e tij, teksa kjo e fundit ka njoftuar policinë, pasi është ndier e…

I dehur, burri në Prishtinë rrah gruan dhe vajzën e tij

Një person ka ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes dhe të bijës së tij, raporton Gazeta Enigma. Sipas policisë, i dyshuari…

Kush është burri që mund ta rrihni për ta hequr stresin?

Një turk në Stamboll fiton bukën e gojës duke u rrahur nga klientët e tij. I licencuar si “trajneri i…

Burri nga Istogu e gjuan me armë dhëndrin, dyshonte se gruaja e tradhtoi me të

Policia e Kosovës ka raportuar për një tentim vrasje në fshatin Studenicë të Istogut. Sipas raportit 24-orësh, një person ka shtënë…

Burri rrah gruan tri ditë pas martese

Tre ditë nga nata magjike dhëndrit i “ikën” truri nga shpenzimet dhe nis e rrah bashkëshorten. Ngjarja ka ndodhur në…

Burri që rrahu dje tri vajzat është dorëzuar në Gjakovë, ka edhe raste të tjera

I dyshuari që rrahu me shqelma e shkop tri vajzat në Prishtinë është dorëzuar në stacionin e Policisë në Gjakovë.…