Mësohet e vërteta nëse Depay pagoi 1 milion euro për të liruar Dani Alvesin nga burgu

Tashmë është mësuar e vërteta mbi raportimet se sulmuesi i Atletico Madridit, Memphis Depay, ka paguar paratë për lirimin me…

Alvesi nuk e fut dorën në xhep, babai i Neymarit ia paguan garancinë milionëshe

Babai i Neymarit do të paguajë një milion euro si garanci për lirimin e Dani Alvesit. Kështu të paktën raporton…

Barcelona ia heq titullin e legjendës Dani Alvesit pasi u dënua me katër vjet e gjysmë burgim

Barcelona ia ka hequr titullin e legjendës ish-futbollistit Dani Alves pasi u dënua me katër vjet e gjysmë burgim për…

Përdhunoi një vajzë, Gjykata merr vendimin për Dani Alves

Gjykata e Katalunjës ka marrë vendimin për mbrojtësin brazilian Dani Alves, i cili mbahet në qeli prej më shumë se…

“Dëmi është i pariparueshëm” – Prokurorja e rastit nuk pranon bashkëpunimin me mbrojtjen e Dani Alves

Ish-mbrojtësi i Barcelonës dhe Sevillas, Dani Alves, nuk do t’i shpëtojë gjyqit për përdhunimin e dyshuar të kryer në dhjetor…

Dani Alves ende prapa grilave, avokatët kërkojnë lirimin e tij duke ofruar disa kushte

Avokatët e futbollistit brazilian Dani Alves, i cili prej tre muajsh ndodhet në paraburgim për shkak të përdhunimit të dyshuar…