Enrique flet për largimin e Mbappes: E dinim se do të largohej, do të jemi edhe më të fortë pa të

Luis Enriques iu desh të jepte përgjigje për Kylian Mbappen, vetëm pak ditë pas eliminimit të Paris Saint-Germainit nga Liga…

Enrique tregon pse e zëvendësoi Mbappen pas 45 minutave lojë

Trajneri i Paris Saint-Germain, Luis Enrique ka thënë se është vendimi i tij ai për të zëvendësuar sulmuesin Kylian Mbappe…

Trajneri i Parisit thotë se Mbappe është lojtari më i mirë në botë

“Gjigandët” francezë të Paris Saint-Germain arritën një fitore me shumë vlera mbrëmjen e së martës, teksa në “Parc des Princes”…

Luis Enrique: Spanja dhe Italia janë kombëtare të ngjashme

Trajneri i Spanjës, Luis Enrique thotë se Italia është një nga ekipet më të mira në botë dhe ka një…

Luis Enrique pas fitores ndaj Kosovës: Ndeshje e vështirë, por në fund i morëm tre pikët

Trajneri i Spanjës, Luis Enrique ka folur pas fitores ndaj Kosovës në kuadër të ndeshjeve kualifikuese për “Katar 2022”. Kosova…