Luizi feston sot ditëlindjen, Kiara i bën surprizën romantike

Fituesi i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli sot (12 korrik) po feston ditëlindjen e 38-të. Në këtë ditë…

Ky është posteri i filmit “Në kuadër të dashurisë” ku luan Luiz Ejlli me Olta Gixharrin

“Në kuadër të dashurisë” shfaq një histori dashurie në kohët moderne që ndërlidh jetët e dy njerëzve dhe të familjeve…

Dea i përgjigjet thirrjeve të Luizit në koncert: Je prova që njerëzit e këqij nuk ndalen kurrë

Kur menduam që “BBV” i kishte mbyllur “dramat” në ato javët e para pas mbarimit, në fakt “dramat” duket sikur…

Nuk përmbahet Luizi, vazhdon inatet e BBV teksa shan me një këngë Dean

Gjatë kohës sa ishin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Dea Michelle dhe Luiz Ejlli në mesin e shumë…

Akuzohet për falsifikim? Reagon Luiz Ejlli, habit me deklaratën

Këngëtari Luiz Ejlli ka reaguar në lidhje me lajmin se akuzohet nga Prokuroria e Lushnjës për falsifikim. Me anë të…

Menaxheri i klubeve të natës: Luiz Ejlli kërkoi 30 mijë euro për të kënduar

Programi “Pushime On Top”, ka nisur të hënën sezonin e ri, me Eni Shehun dhe Lei Krajën. Xhani Demika, menaxheri…

Një tjetër ish-banore e BBV, do të jetë pjesë e filmit “Në kuadër të dashurisë” krah Oltës dhe Luizit

Ashtu sic aludohej në mediat rozë prej javësh tashmë, ka nisur puna për filmin e Luiz Ejllit dhe Olta Gixharit,…

Muajin e tyre të mjaltit, Kiara dhe Luizi zgjodhën ta kalojnë në Korçë

Luiz Ejlli dhe Kiara Tito kanë qenë tëpër të angazhuar me impenjime të ndryshme, ndaj momentalisht e kanë të pamundur…

Publikohen pamje të Luiz Ejllit dhe Olta Gixharit gjatë xhirimeve të filmit

Prej disa kohësh është përfolur në rrjet për një film që po bëhej gati dhe në role kryesore do të…

“Të vërteta të hidhura për veten dhe njerëzit e afërt”, dalin super detaje nga filmi i Luizit dhe Oltës

Tashmë është zyrtare! Luiz Ejlli dhe Olta Gixhari bashkohen në projektin e ri filmik. Prej disa kohësh është përfolur në…