Aston Villa ia “rrëmben” një pikë Unitedit në minutat e fundit

Philippe Coutinho ka pasur debutim të jashtëzakonshëm në “Villa Park”. Braziliani debutoi me gol duke ia fituar një pikë Aston…

Formacionet zyrtare: Unitedi luan për fitore ndaj Villarrealit

Manchester Unitedi është mysafir i Villarrealit në Estadio de la Ceramica për ndeshjen e xhiros së pestë në fazën grupore…

Rikthehet Liga e Kampionëve, pafundë sfida interesante

Liga më prestigjioze planetare, Liga e Kampionëve rikthehet të marten dhe mërkurën me ndeshjet e xhiros së katërt nëpër grupe,…

Ronaldo debuton me gol te United, dhezë atmosferën

I shumëprituri te Manchester United, Cristiano Ronaldo, ka arritur të shënoj golin e debutimit që në paraqitjen e tij të…