Koha e Casemiro te Man Utd ka mbaruar – tetë objektivat e Djajve të Kuq për mesfushën 

Casemiro që konsiderohet si legjendë e Real Madridit, aktualisht është hallka e dobët në formacionin e Erik ten Hag dhe…

Është një sulmues anësor që Ten Hag po ‘i lutet’ Man Unitedit ta transferojë në janar

Manchester United synon anësorin e talentuar belg, Johan Bakayoko, pas paraqitjeve të tij të jashtëzakonshme për PSV Eindhoven, sipas raportimeve…

Nga 0-2 në 3-2, Manchester United shënon fitore spektakolare ndaj Aston Villës

Manchester United ka marrë fitore dramatike 3—2 ndaj Aston Villas në kuadër të javës së 19-të në Ligën Premier. Mysafirët…

Manchester United mposht Chelsean me dy golat e Scott McTominay

Manchester United ka fituar ndaj Chelseat me rezultat 2-1 në një derbi të fort me shumë raste që i takoi…

Bruno Fernandes ‘bombardon’ portën e Galatasaray, United shënon golin e dytë

Skuadra e Manchester United ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Galatasaray. Golin e dytë në këtë duel e ka…

Manchester United parashikohet të ketë renditjen më të keqe në 34 vitet e fundit

Manchester United do të ketë përfundimin e tyre më të keq në 34 vjet, sipas parashikimeve të fundit të superkompjuterit.…

Bayerni triumfon ndaj Manchester Unitedit

Bayern Munichu ka fituar në ndeshjen triler ndaj Manchester Unitedit me rezultat 4-3 në ndeshjen e parë të grupeve në…

Nga 0-2 në 3-2, Manchester United fiton me përmbysje ndaj Nottingham Forest

Manchester United ka fituar 3-2 me Nottingham Forestin në Old Trafford në kuadër të javës së tretë në Ligën Premier.…

Manchester United e ngushton epërsinë me Eriksenin

United ka shënuar gol ndaj Nottinghamit. Golin e parë për Unitedin e shënoi, Eriksen. Eriksen realizoi në minutën e 17’të…

Dy gola brenda 4 minutave, Manchester United po mposhtet në shtëpi nga Nottingham Forest

Nottingham Forest ka shënuar dy gola të shpejt në ndeshjen ndaj Manchester Unitedit. Mysafirët ia dolën që të shënojnë dy…