Kur do të prezantohet Mbappe si lojtar i Real Madridit

Real Madrid thuhet se tashmë ka nënshkruar një marrëveshje me Kylian Mbappe që sulmuesi 25-vjeçar të bëhet ylli i tyre.…

Al-Khelaifi i tha vetëm dy fjalë Mbappes pasi francezi i tha personalisht se po largohej nga PSG

Kylian Mbappe më në fund mori një vendim përfundimtar për të ardhmen e tij dhe njoftoi drejtuesit e PSG-së se…

L’Equipe: Real Madridi nxiton, kërkon ‘garanci me shkrim’ nga Mbappe nëse ai pranon ofertën e tyre

Gazeta prestigjioze franceze L’Equipe ka publikuar një artikull ku thotë se drejtuesit e Real Madridit besojnë se Kylian Mbappe tani i ka…

Kylian Mbappe: Marrëveshja sekrete me PSG dhe 80 milionë eurot që do të humbasë nëse largohet

Fokusi i merkatos vazhdon të jetë tek Kylian Mbappe pasi që nga dita e parë e vitit, superylli francez ka…

GOOOOL/ Mbappe e kalon Parisin në epërsi

Paris Saint – Germain ka kaluar në epërsi ndaj Milanit me sulmuesin francez, Kylian Mbappe, shkruan Gazeta Enigma. Mbappe shënoi…

Trajneri i Parisit thotë se Mbappe është lojtari më i mirë në botë

“Gjigandët” francezë të Paris Saint-Germain arritën një fitore me shumë vlera mbrëmjen e së martës, teksa në “Parc des Princes”…

Drejtuesit e Al Hilal në Paris për t’ia prezantuar Mbappes planin dhe ofertën e tyre marramendëse

Delegacioni i klubit nga Arabia Saudite, Al Hilal, do të jenë këtë javë në kryeqytetin e Francës, Paris, për të…

Kontratë 10-vjeçare dhe përfitim miliardësh, PSG bën çmenduri për ta blinduar Mbappen

Klubi francez, Paris Saint-Germain thuhet se ka bërë një ofertë marramendëse për Kylian Mbappe me vlerë 1 miliard euro. Sipas…

Mbappe i vë kusht PSG-së, largohet veç nëse i merr 240 milionë euro

Kylian Mbappe i ka vendosur kushte Paris Saint-Germainit. Sulmuesi francez ka kontratë me parisienët edhe një vit, pra deri më…

Paris Saint-Germain i cakton çmimin Mbappes

Kylian Mbappe ka shtuar edhe më shumë zjarr në sagën e tij të transferimeve verën e kaluar dhe sërish e…