Pogba operohet në gju dhe rrezikon të mbetet jashtë Botërorit 2022

Mesfushori i Juventusit dhe Francës, Paul Pogba, do t’i nënshtrohet një operimit të gjurit dhe ai rrezikon të mbetet jashtë…

Trajneri i Manchester Unitedit e konfirmon largimin e Pogbës në përfundim të sezonit

Trajneri aktual i Manchester Unitedit, Ralf Rangnick, thuajse ka konfirmuar se Paul Pogba do të largohet pas përfundimit të sezonit.…

Barcelona nuk është e interesuar për transferimin e Pogbas, Xavi nuk e pëlqen

Barcelona thuhet se nuk ka interes për të nënshkruar me yllin e Manchester United, Paul Pogba, pasi lojtari duket i…

Efekti Ronaldo, Pogba vendos të qëndrojë te Man Utd

Prej ardhjes së Cristiano Ronaldos në Manchester United, gjithçka ka ndryshuar në klub. Tifozët janë më të elektrizuar dhe lojtarët…

Real Madrid pritet të bëjë ndryshime të mëdha në verën e vitit 2022.

Tielemans dëshira e madhe e Realit për mesfushën. Gjiganti spanjoll ka nevojë për ta ripërtërirë ekipin dhe tanimë një gjë…

Paul Pogba refuzon kalimin te PSG dhe Juventus

Paul Pogba do të refuzojë lëvizjet për në Paris Saint-Germain dhe Juventus për t’i dhënë përparësi transferimit te Real Madrid…

PSG me ofertë të majme për Paul Pogban

Paris Saint Germain është padyshim skuadra me transferimet më të mira këtë verë në Evropë. Gjiganti francez ka ofruar emra…

Unitedi konsideron shitjen e Pogbas këtë verë, PSG po diskuton kushtet me vet lojtarin

Manchester Unitedi është nën presion për të shitur Paul Pogba në gjashtë javët e ardhshme mes interesit të fortë për…

Opsionet e Manchester United në rast së largimit të Pogba

Tashmë është raportuar se Manchester United do të lejojë Paul Pogba-n të largohet nga klubi nëse ai refuzon të nënshkruajë…