Arrestohet pasi sulmoi dy zyrtarë policorë teksa po e transportonin për tretman mjekësor

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht dy zyrtarë policorë. Policët po e…

Gruaja ankohet në Polici për dhunë fizike, arrestohet burri dhe vjehërri i saj

Një grua është ankuar në Polici pasi ka pasur dhunë fizike dhe psikike  nga burri dhe vjehërri. Pas kësaj, dy…

“Nuk ishte ndalur te shenja STOP”, Policia deklarohet për aksidentin tragjik në Klinë ku mbeten të vdekur dy persona

Një aksident i rëndë ka ndodhur të shtunën në Krushevë të Klinës ku kanë mbetur të vdekur dy persona, një…

Plagoset një person në Prishtinë

Një burrë ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë zjarri që janë shkrepur në drejtim të…

Dy gra ushtrojnë dhunë fizike ndaj një burri në Prishtinë, intervenon Policia

Një burrë në Prishtinë ka raportuar se dy gra kanë ushtruar dhunë fizike dhe psiqike ndaj tij. Policia ka bërë…

Lipjan: Babai thotë se vajzës së tij të mitur po i shpërndahen në rrjete sociale foto dhe video të saj

Një burrë në Lipjan ka raportuar se vajzës së tij të mitur janë duke ia keqpërdorur fotografitë dhe incizimet duke…

U alivanos në autobus, vdes në QKUK gruaja nga Prishtina

Një grua është dërguar në QKUK pasi ishte alivanosur në autobus urban e më pas mjeku e ka konstatuar vdekjen…

Gjuan me armë në restorant dhe largohet në drejtim të panjohur

Pronari i një restoranti në Lipjan ka raportuar në polici se një mashkull i panjohur ka shtënë dy here me…

I riu në Rahovec kapet në flagrancë me substanca narkotike në veturë

Varësia nga droga në Kosovë sa vjen e shtohet dhe kjo dëshmohet çdo ditë me kapjen dhe arrestimin e dhjetëra…

Digjet një veturë në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë

Gjatë ditës së sotme rreth orës 15:00 është djegur një veturë në rrugën “Muharrem Fejza” në Prishtinë, raporton Gazeta Enigma.…