Vdes në spitalin e Pejës 71 vjeçari i dënuar për vrasje të rëndë

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se të mërkurën në Spitalin Rajonal të Pejës ka vdekur një i burgosur i…

Asnjë pacient me COVID-19 në spitalin e Pejës dhe të Vushtrrisë

Spitali i përgjithshëm i Pejës dhe Spitali i përgjithshëm i Vushtrrisë, nuk kanë në trajtim asnjë pacientë me COVID-19. Rënie…

Shkoi për të lindur në Spitalin e Pejës, nëna bashkë me foshnjën infektohen me COVID-19

Shkoi për të lindur në spitalin e Pejës, por doli nga aty e infektuar me coronavirus bashkë me foshnjën e…

Alarmante në Spitalin e Pejës: Sallat e takimeve mbushen me shtretër për pacientët me COVID

Gjatë ditëve të fundit është rritur numri i të infektuarve dhe hospitalizuarve me COVID-19, dhe në mungesë të ambienteve të…

Prokuroria jep detaje për vdekjen tragjike të 29-vjeçarit nga Deçani

Sot në orët e mëngjesit një 29 vjeçar nga Deçani  ka vdekur në Spitalin e Pejës. I njëjti ishte dërguar…

Bie numri i pacientëve me COVID-19 në Spitalin e Pejës, aktualisht po trajtohen 21 pacientë

Në Spitalin e Përgjithshëm të Pejës është duke vazhduar trajtimi i pacientëve me sëmundje të ndryshme por edhe i atyre…

24 pacientë me COVID-19 po trajtohen në Spitalin e Pejës

Javën e fundit në Kosovë ka rënë dukshëm numri i rasteve të të infektuarve me COVID-19, gjë e cila reflektohet…