Xhuli pas largimit nga “DWTS”: Kam shpenzuar financiarisht dhe nuk u vlerësova

Xhuli Nura u largua të premten (1 dhjetor) nga spektakli i vallëzimit “Dancing With the Stars Albania”. Ajo ka qenë…

Xhuli i del në mbrojtje Nitës për debatin me Ronaldon: Kur gruaja thotë mos më prek, i bie ndalu

Nita Latifi këto ditë është komentuar pak më shumë nëpër media për shkak të përfshirjes në debate brenda shtëpisë së…

Xhuli gatuan iftar për shtëpinë e të moshuarve në Prishtinë

Ish-banorja e Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, e cila nuk arriti ta kap për pak fitore, po vazhdon të…

Noizy mohoi të kenë qenë në një lidhje, reagon Juliana Nura: Publiku na ka parë…

Juliana Nura, një nga finalistet e “Big Brother Vip Kosova” ka folur për herë të parë për deklaratat e dhëna…

Xhuli, e eliminuara e tretë e BBVK

Xhuli është e eleminuara e tretë e natës finale në BBVK. Ajo ishte pjesë e shtëpisë së famshme që nga…

Emocionohet Xhuli, befasohet nga familja e saj në Finlandë (VIDEO)

Njëra prej finalisteve të Big Brother Vip Kosova, Juliana Nura, është suprizuar në finalen e madhe të shtëpisë më të…

Pak orë nga finalja – Xhuli premtoi 150 mijë euro për ‘shoqatën e grave’ dhe pushim falas për banorët nëse e fiton Big Brotherin

Modelja nga Drenica, Xhuli Nura, ka arritur plot 100 ditë në shtëpinë më të famshme në Kosovë, Big Brother VIP.…

Xhuli edhe në ditën finale kapet keq me Stresin, “Ti nuk je burrë, 10 si ti i shti n’xhep

Stresi dhe Xhuli edhe në ditën finale të Big Brother VIP Kosova po i vazhdojnë debatet me njëri-tjetrin, raporton Gazeta…

Xhuli: Femra mund të flejë me një mashkull pa qenë në lidhje

Xhuli dhe Alisa kanë diskutuar për lidhjet romantike. Derisa Alisa thoshte se u paragjykua shpesh për shkak të bashkëjetesës me…

“Pesë djem këtu i kemi, më vjen marre të ngriti gjëra të rënda”

Juliana sot ishte duke e rregulluar një pjesë të orendive në oborrin e Big Brother Vip Kosova. Në një moment…