Deputetja Kadrijaj s’i frikësohet Ariut, shkon në Germi

Deputetja Kadrijaj s’i frikësohet Ariut, shkon në Germi

Komuna e Prishtinës ka marr vendim sot që të mbyll parkun e Germisë, pasi siç thuhet në njoftim në këtë zonë është vërejtur një Arti, raporton Gazeta “Enigma”.

Mirëpo, përkundër vendimit për mbylljen e këtij parku, dhe rrezikun nga Ariu, deputetja e AAK-së, Time Kadrijaj ka vendosur që të dielën ta kaloj në këtë park.

Ajo ka publikuar disa fotografi nga parku i Germisë ku duket se ka shkuar për aktivitet fizik.

“E diela nē Gērmi”, ka shkruar Kadrijaj.

Related Articles