Vizita e Tony Blair në Kosovë, presidentja Osmani publikon pamje nga takimi me të

Vizita e Tony Blair në Kosovë, presidentja Osmani publikon pamje nga takimi me të

Presidentja Vjosa Osmani e ka shpërndarë një koleksion të fotografive të saj me ish-kryeministrin britanik, Tony Blair, gjatë vizitës së tij sot në Kosovë, raporton Gazeta “Enigma”.

Ajo, në profilin e saj në facebook ka publikuar fotografit dhe video ku shihet bashkë me Blair dhe me disa fëmijë.

“Një vizitë e paharrueshme e mikut të madh të Kosovës, ish-Kryeministrit Tony Blair! 🇽🇰🇬🇧“. ” Në mikpritje të heroit të lirisë!”, ka thënë Osmani. /Gazeta Enigma/

Related Articles