Ballkanit i largohet një nga lojtarët kryesor

Ballkanit i largohet një nga lojtarët kryesor

Fituesi i edicionit të Superligës së Kosovës për sezonin 2023/24, FC Ballkani, ka njoftuar për largimin e rradhës nga klubi, raporton Enigma.

Klubi ka bërë me dije përmes një njoftimi në Facebook se kontrata e Gripshit me Ballkanin ka përfunduar dhe palët kanë rënë dakord të mos vazhdohet më tutje.

Njoftimi i plotë:

Related Articles