Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë – Gjilan (FOTO/VIDEO)

Aksident i rëndë në magjistralen Prishtinë – Gjilan (FOTO/VIDEO)

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur në magjistralen Pishtinë – Gjilan mes dy veturave, teksa nuk dihet a ka persona të lënduar.Gazeta Enigma ka siguruar video nga vendi i ngjarjes ku shihet rruga e bllokuar pasi njëra veturë ka mbetur e rrokullisur në rrugë.

Si pasojë, janë shkaktuar kolona të gjata të veturave dhe rruga është e bllokuar.

Gazeta Enigma ka provuar ta flasë me dikë nga Policia e Kosovës për të marr më shumë detaje, por kontakti më të ka qenë i pamundur.

PAMJE:

Related Articles