Arrestohet i mituri që dyshohej për dhunimin e një vajze në Vushtrri

Arrestohet i mituri që dyshohej për dhunimin e një vajze në Vushtrri

Një person është arrestuar dje si dyshuar për dhunimin e një gruaje në Vushtrri më 25 korrik, rapaorton Gazeta Enigma.

Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se i dyshuari është i mitur dhe është dërguar në mbajtje.

“Viktima femër kosovare ka raportuar se është dhunuar seksualisht nga një i dyshuar mashkull, i panjohur për të. Me vendim të prokurorit, viktima dërgohet për ekzaminime mjekësore”, thuhet në njoftimin e Policisë. /Gazeta Enigma

Related Articles