Delegohen gjyqtarët për xhiron e 26-të, Nuza ndan drejtësinë në derbin Gjilani – Llapi

Delegohen gjyqtarët për xhiron e 26-të, Nuza ndan drejtësinë në derbin Gjilani – Llapi

Xhiro e 26-të në Superligën e Kosovës do të vazhdoj këtë vikend me ndeshje interesante, shkruan Gazeta Enigma.Ndeshja kryesore e kësaj xhiroje është Gjilani – Llapi. Të dy skuadrat vijnë pasi u kualifikuan në gjysmëfinale të Kupës së Kosovës në mesjavë.

Ky takim do të luhet të dielën nga ora 13:00 në Gjilan dhe do të drejtohet nga Genc Nuza i asistuar nga Fatlum Berisha dhe Bujar Selimaj, raporton Gazeta Enigma.

Të shtunën do të luhen dy ndeshje, Drenica – Prishtina dhe Malisheva – Drita, kurse të dielën tri.

Gazeta Enigma ua sjell delegimet e plota për këtë xhiro:

Related Articles