Fillon takimi mes Kurtit dhe emisarit gjerman

Fillon takimi mes Kurtit dhe emisarit gjerman

Kryeministri Albin Kurti ka nisur takimin me Emisarin e Gjermanisë për Ballkanin Perëndimor, Manuel Sarrazin.

“Kryeministri i Republikës së Kosovës, Albin Kurti, pret në takim Emisarin e Gjermanisë për Ballkanin Perëndimor, Manuel Sarrazin.

Mediat mund të marrin pamje në oborrin e ndërtesës së Qeverisë”, thuhej në njoftim.

Related Articles