Juventus në epërsi ndaj Freiburg, skuadra gjermane mbetet me një lojtar më pak

Juventus në epërsi ndaj Freiburg, skuadra gjermane mbetet me një lojtar më pak

Juventus ka kaluar në avantazh ndaj Freiburg, raporton Gazeta Enigma.Skaudra italiane ka realizuar nga penalltia, pasi që Gulde preku topin me dorë si dhe u përjashtua nga ndeshja, pas dy kartonave, shkruan GazetaBlic Sport.

Vlahovic shënoi nga penalltia në minutën e 44-të.

Rezultati tashmë është 0 me 1, kurse ai i përgjithshëm shkon në 0 me 2.

Ja pamjet nga goli i tij – VIDEO.

Related Articles