Lirohet nga spitali personi që u plagos sot në Prishtinë, Syla jep detaje për “Enigmën”

Lirohet nga spitali personi që u plagos sot në Prishtinë, Syla jep detaje për “Enigmën”

Gjatë ditë së sotme një person ka mbetur i plagosur në Prishtinë, të dyshuarit ende nuk janë identifikuar, raporton Gazeta “Enigma”.Nga plagët që ka marrë viktima gjatë ditës është trajtuar në spital.

Tani ai e ka gjendjen stabile dhe është liruar nga QKUK-ja.

Lajmin për Gazetën “Enigma” e ka konfirmuar drejtori i klinikës emergjente në Prishtinë, Naser Syla.

“Sot më herët është liruar nga QKUK-ja”, deklaroi ai. /GAZETA ENIGMA/

Related Articles