Llapi me komunikatë: Kryesia jonë është mike me vëllezërit Kabashi, tifozët e pandërgjegjshëm shkaktuan dëm 

Llapi me komunikatë: Kryesia jonë është mike me vëllezërit Kabashi, tifozët e pandërgjegjshëm shkaktuan dëm 

KF Llapi ka dalë me një komunikatë pas ngjarjee të djeshme që ndodhën në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, ku u arrestuan disa persona nga tifozëria vendase dhe mysafir, raporton Gazeta Enigma. 

Përmes një postimi në “Facebook”, Llapi ka thënë se klubet gëzojnë raporte të mira, duke i akuzuar tifozëritë për incidentet e djeshme që shkaktuan dëme mbi 10 mije euro.

Related Articles