Melinda me stil edhe në daljet e thjeshta

Melinda me stil edhe në daljet e thjeshta

Melinda Ademi vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve më të angazhuara sivjetKëngëtarja dhe reperja është parë në një veshje të thjesht derisa ka bërë disa poza provokative para se ta bëjë një intervistë televizive.

Ajo ka pasur të veshur një fustan të përditshëm të shkurtë derisa ka pasur të veshur edhe çizme dhe çorape të bardha.

Flokët, të kapura lartë dhe të shtruar në supe kanë shfaqur vathët e saj të vegjël derisa në dorë mban një çantë të firmës së njohur franceze, Louis Vuitton.

Ditë më parë ajo ishte shfaqur në një veshje transparente ku kishte treguar më shumë se sa duhet me fotot e saj.

Related Articles