Melinda tregon kush është reperja më e mirë shqiptare

Reperja e njohur, Melinda Ademi është një prej emrave më të kërkuar dhe më të pëlqyer në estradën shqiptare. Së…

Rivaliteti vazhdon – Melinda thotë se nuk do të bashkëpunonte kurrë me Taynën

Duket se rivaliteti me dy repereve më të famshme shqiptare, Melinda Ademi dhe Taynën po vazhdon. Kjo gjë u konfirmuar…

Publikohet një fotografi e vjetër e Melindës, duket shumë më ndryshe

Reperja e njohur nga Mitrovica, Melinda Ademi, për një kohë të shkurtër është kthyer në një nga personazhet më të…

Melinda tregon se çfarë i tha Nicki Minaj

Reperja e njohur shqiptare, Melinda Ademi, ka qenë e ftuar në një nga kronikat e emisionit “Prive”. Ajo ka rrëfyer…

Melinda me stil edhe në daljet e thjeshta

Melinda Ademi vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve më të angazhuara sivjet Këngëtarja dhe reperja është parë në një veshje…