Një i vdekur dhe 28 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

Një i vdekur dhe 28 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar raportin 24 orësh duke regjistruar një vdekje dhe 28 raste të reja me COVID-19, shkruan Gazeta Enigma.MSH-ja ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit janë vaksinuar 183 persona.

Po ashtu janë shënuar 30 persona dhe janë 541 raste aktive me virusin COVID-19./GAZETA ENIGMA/

Related Articles