Pak minuta para derbit, Drita e Gjilani publikojnë formacionet zyrtare

Pak minuta para derbit, Drita e Gjilani publikojnë formacionet zyrtare

Dueli kryesor zhvillohet në Stadiumin e Qytetit në Gjilan, ku Gjilani e pret Dritën në derbin e madh kosovar.Të dy skuadrat kryesojnë në tabelë me nga 25 pikë dhe kërkojnë fitoren për të tu shkëputur të vetme në pozitën e parë.

Këto janë formacionet zyrtare: 

Gjilani: Koliçi, Sorsa, Halili, Prekazi, Hoxha, Dabiqaj, Razak, Aziz, Torassa, Progni, Krasniqi.

Drita: Maloku, Islami, Limani, Cuculi, Blakçori, Namani, Broja, Ajzeraj, Fazliu, Kryeziu, Simonovski. / Gazeta Enigma

Related Articles