Publikohen pamje nga aksidenti i rëndë në Shqipëri ku vdiqën tetë persona

Publikohen pamje nga aksidenti i rëndë në Shqipëri ku vdiqën tetë persona

Tetë persona e kanë vdekur si pasojë i një aksidenti të rëndë që ndodhi në orët e para të së martes në rrugën Këlcyrë-Përmet.Automjeti i tipit Mercedes Benz, ka dalur nga rruga dhe ka përfunduar në lumin Vjosa.

Raportohet se shtatë viktima janë shtetas të huaj, po ashtu edhe shoferi i automjetit, nga Shkodra.

Bashkangjitur i gjeni pamjet e publikuara nga aksidenti i tmerrshëm, të publikuara nga News 24.

Related Articles