Real Madrid – Liverpool, Napoli – Frankfurt, mbyllen pjesët e para 

Real Madrid – Liverpool, Napoli – Frankfurt, mbyllen pjesët e para 

Kanë përfunduar 45 minutat e parë në dy ndeshjet Real Madrid – Liverpool dhe Napoli – Frankfurt, raporton Gazeta Enigma.Reali dhe Liverpooli janë duke barazuar me rezultat 0-0. Të dy skuadrat kanë pasur raste të mira për gol, por Alisson dhe Courtuois ishin në element.

Kurse Napoli është duke  fituar me rezultat 1-0. 

Related Articles