Shqipëria publikon listën e lojtarëve për EURO 2024, ftohet edhe Mirlind Daku

Shqipëria publikon listën e lojtarëve për EURO 2024, ftohet edhe Mirlind Daku

Trajneri i kombëtares shqiptare, Sylvinho para pak çasteve ka publikuar listën e lojtarëve të ftuar për Kampionatin Evropian “Euro2024”.

Sylvinho ka publikuar listën përfundimtare prej 26 lojtarëve.

Kujtojmë se Shqipëria ndodhet në grupin B me Kroacinë – Italinë dhe Spanjën.

Ja lista:

Related Articles