Raiola ia ofron Donnarumman Barcelonës

Sipas AS, agjenti Mino Raiola ia ka ofruar Barcelonës Gigio Donnarumman, por ka paralajmëruar katalonasit se portieri do të qëndrojë…

Lista e gjatë e largimeve të lojtarëve nga Barcelona

Shumë shitje dhe largime pritet të ndodhin në Camp Nou gjatë verës. Erërat e ndryshimit ndihen në ajër në Barcelonë.…

Legjenda e Argjentinës, Mario A. Kempes: Messi duhet të largohet nga Barcelona

Legjenda e Argjentinës, Mario Kempes beson se Lionel Messi duhet të largohet nga Barcelona këtë verë dhe të bashkohet me…

Barcelona befasisht futet në garë për Luis Muriel

Ndryshime të mëdha pritet të bëhen te Barcelona për edicionin e ri. Gjiganti katalunas pritet të largojë shumë futbollistë, derisa…

Barcelona afër marrveshjes me Agueron, zyrtarizimi pritet pas finales së Ligës së Kampionëve

Kun Aguero është gati të rikthehet në Spanjë, sipas lajmeve të fundit që qarkullojnë në këtë shtet. Sulmuesi i Manchester…

Gara e jashtëzakonshme për titull në La Liga vazhdon me përballjet mes pretendentëve

Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, tha se në çdo sezon normal kjo fundjavë do të vendoste për kampionin e La…

Babai i Guardiolës: “Pep do ta dëshironte Messin te Manchester City”

Valentí Guardiola, babai i Pep Guardiola, nuk e ka fshehur dëshirën e djalit të tij për të punuar sërish me…

Zyrtare: Barcelona nuk tërhiqet nga Superliga e Evropës

Tashmë është vendosur edhe zyrtarisht se skuadra e Barcelonës nuk largohet nga Superliga e Evropës. Lajmin e ka bërë të…