“Mendova që t’ka mbetë ndonjë grimë UÇK”, Berisha kapet me Maqedoncin për takimin e ministrit me Dejona Mihalin

Kryetari i Komisionit parlamentar për Siguri, Bekë Berisha, u përplas me ministrin e Mbrojtjes, Ejup Maqedonci gjatë raportimit të këtij…

Kryeparlamentari Konjufca pyetet a mori leje për intervistë nga Dejona Mihali, ja si përgjigjet

Kryetari i Kuvendit, Glauk Konjufca ka folur mbrëmë për aktivisten dhe zyrtaren e Lëvizjes Vetëvendosje, Dejona Mihali, e cila ishte…

Mihali e LVV-së: Pse vallë nuk nënshkroi Vuçiq?

“Pse vallë nuk nënshkroi Vuçiç?”. Kjo ishte pyetja e një prej personave më të pushtetshëm në Lëvizjen Vetëvendosje, Dejona Mihali,…

“Dejona Mihali kontrollon dhe menaxhon grupin parlamnetar të Vetëvendosjes”

Deputeti i Vetëvendosjes, Haki Abazi ka akuzuar Albin kurthin për siç ka thënë se Kurti është ai që ka kërkuar…