Formacionet zyrtare, Milan – Genoa: Kuqezinjtë kërkojnë fitore

Milani do të jetë nikoqirë i Genoas në kuadër të Kupës së Italisë. Kuqezinjtë duan fitore, duke parë edhe gjendjen…

Ndeshjet e së shtunës në Superligën e Kosovës, publikohen formacionet zyrtare

Të shtunën rikthehet elita e futbollit kosovar me disa ndeshje tejet interesante. Në kuadër të javës së 18-të në Superligën…

Manchester United – Crystal Palace, formacionet zyrtare

Manchester United është nikoqire e Crystal Palace në kuadër të xhiros së 15-të në Ligën Premier. Do të jetë një…

Këto janë formacionet zyrtare të derbit anglez Manchester United – Arsenal

Manchester United dhe Arsenali zhvillojnë sonte derbin e javës së 14-të në Premier Ligë. ”Djajtë e Kuq” nuk dinë për…

Kosova – Shqipëria, formacionet zyrare

Vashat e Kosovës dhe Shqipërisë do të përballen të marten. Ndeshja zhvillohet në ora 16:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”. Këto…

Man City – Everton, formacionet zyrtare të ndeshjes

Manchester City dhe Evertoni kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e vlefshme për jaëvn e 12-të në Ligën Premier.…

Formacionet zyrtare: Lazio – Juventus

Juventusi do ta zhvillojë të shtunën ndeshjen e radhës në Serie A. Në Romë, ish-kampioni i Italisë do të luajë…

Formacionet zyrtare: Kosova synon fitore në Athinë

Kosova është mysafir i Greqisë për ndeshjen që luhet në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës që mbahet në…

Publikohen formacionet zyrtare për ndeshjen Angli – Shqipëri

Kuqezinjtë do ta vizitojnë sonte liderin e grupit, Anglinë, në kualifikimet e Botërorit 2022, do ta kërkojnë mrekullinë në ishull.…

Formacionet zyrtare: Leicester City – Arsenal

Java e dhjetë në Premierligën angleze nis me një super-ndeshje në “King Power Stadium”. Leicester City është nikoqir i Arsenalit…