Detaje se si u godit me thikë në kokë në krye të detyrës, polici në Suharekë

Policia ka dhënë detaje për rastin e së hënës në Suharekë ku dyshohet se një zyrtar policor ishte goditur në…

Policia tregon a ka të lënduar nga shpërthimi i zjarrit në lagjen Lakrishë të Prishtinës

Një zjarr ka shpërthyer në një objekt për servisim të automjeteve në lagjen Lakrishte të Prishtinës. Nga fotografitë të cilat…

Zhduket një grua bashkë me tre fëmijët e saj në Ferizaj

Një grua me tre fëmijët e saj është raportuar e zhdukur në Ferizaj. Rastin në polici e ka hapur motra…

Arrestohet polici i Kukësit ndërsa po transportonte 9 shtetas sirianë

Një polic i qytetit të Kukësit është arrestuar në flagrancë së bashku me një shtetas tjetër mbrëmjen e sotme, pasi…

Shoqërohet në polici një person në Kamenicë , dyshohet se fotografoi votën

Është shoqëruar në polici një person në Kamenicë, pasi që dyshohet se ka fotografuar votën. Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi…

Ngrihen dyshime për mashtrim me vota në Klinë, PDK-ja i dërgon rastet në polici

Partia Demokratike e Kosovës, Dega në Klinë, i ka raportuar në Policinë e Kosovës disa mashtrime politike që po ndodhin…

Vritet në afërsi të një banke ish-polici në Laç

Një 60-vjeçar është ekzekutuar mëngjesin e sotëm në Laç, rreth orës 07:23, në afërsi të një banke. Viktima është Xhelal…

I mituri rrëzon policin për asfalti në Hajvali

Një i mitur e ka shtyrë një polic, i cili është rrëzuar në asfalt dhe ka pësuar lëndime trupore, raporton…

Grabitet një barnatore në Prishtinë, flasin nga Policia

Një barnatore është grabitur në Prishtinë sonte. Rastin e ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë së Kosovës për komunën e Prishtinës,…

Rrahje në Prishtinë, shoqërohen në polici dy persona

Një rrahje mes disa personave ka ndodhur mbrëmjen e kësaj të marte në rrugën “Enver Maloku” në Prishtinë. Policia ka…