Aksident i rëndë në Leqinë të Skenderajt, vetura del jashtë rruge

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur të premten mbrëma në fshatin Leqinë të Skenderajt. Policia e Kosovës ka bërë…

Burri vrau bashkëshorten e tij në Skënderaj, gratë protesojnë dhe kërkojnë dënim maksimal

Ka nisur protesta paqësore në sheshin “Adem Jashari”, në Skenderaj, ku po protestohet kundër dhunës dhe vrasjes së grave, raporton…

Vrasja e gruas në Llaushë të Skenderajt, policia jep detaje

Policia e Kosovës ka dhënë detaje në lidhje me rastin e vrasjes së një gruaje në fshatin Llaushë të Skenderajt,…

Tragjedia e Llaushës, sot protestohet për vrasjen e 48 vjeçares

Të premten në Skenderaj do të protestohet kundër dhunës dhe vrasjes së grave, duke dënuar vrasjen e Lirije Qerimaj nga…

Vrasja e gruas në Llaushë, të premten protestohet në Skenderaj

Të premten në mesditë në Skenderaj do të protestohet kundër dhunës dhe vrasjes së grave, duke dënuar vrasjen e djeshme…

VIDEO: Para vrasjes së gruas në Llaushë, dy familjet ishin mbledhur për ta pajtuar çiftin

Një 51-vjeçar nga Llausha dyshohet se vrau gruan e tij L.Q.. E pak para se të ndodhte krimi, dy familjet…

Vrasja e gruas 48 vjeçare në Llaushë të Skenderajt, gjithçka dihet deri tani

Një vrasje e rëndë ka ndodhur ditën e mërkurë në fshatin Llaushë të Skenderajt, ku një burrë dyshohet se vrau…

Drejtori i QKMF’së jep detaje për tragjedinë në Llaushë: “Viktima kishte tri plagë të rënda”

Një burrë dyshohet se ka qëlluar për vdekje me armë zjarri gruan e tij në Llaushë të Skenderajt. Policia ka…

Vrasja e gruas në Llaushë të Skenderajt, flet kryetari i fshatit

Gruaja 48-vjeçare L.Q., vdiq sot si pasojë e plagëve të marra nga arma e zjarrit. I dyshuari i vrasjes është…

Drejtoresha e Spitalit të Mitrovicës, jep detaje për 48 vjeçaren e vrarë nga burri në Skenderaj

U.D e drejtoreshës së Spitalit Rajonal të Mitrovicës, Luljeta Zhubi, tha se gruaja 48-vjeçare me inicialet L.Q., u soll në…