Pesë anëtarë të familjes Ajvazi të dyshuar për tentim vrasjen në Gjilan, e rrahën dhe e plagosën rojën e pyllit

Të dielën në mesditë u dëgjuan të shtëna me armë në fshatin Gadish të Gjilanit, ku u plagos një 33-vjeçar…

Ky është i dyshuari për tentim vrasjen në Prizren, dyshohet se theri me thikë 21-vjeçarin

Të enjten u raportua për një konflikt mes dy të rinjve në rrugën ‘Ismet Jashari’ në Prizren, ku si pasojë…

Tentim vrasja në Podujevë: Arrestohet i dyshuari që kërkohej nga Policia, zbulohen detaje të reja

Mbrëmë u raportua për një plagosje me armë që ndodhi në fshatin Tërrnavë të Podujevës, ku një person u qëllua…

Vetura që ‘hodhi në ajër’ dy të rinjtë në Prishtinë ishte me targa zvicerane, rasti iniciohet si tentim vrasje

Pamjet e tmerrshme të një incidenti që ndodhi në rrugën “Dervish Qollaku” në Prishtinë, ku dy persona dyshohet se u…

Tentim vrasje në Prishtinë, plagoset një person

Policia e Kosovës ka njoftuar se në një lokal në rrugën “Ahmet Krasniqi” në Prishtinë, është plagosur një person nga…

Tentim vrasja në Gjakovë: Ky është i dyshuari që e plagosi 42-vjeçarin, pamje nga vendi i ngjarjes

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në rrugën ‘Bardhyl Qaushi’ në Gjakovë, ku një person ka mbetur…

Këta janë i dyshuari dhe viktima e rastit të tentim vrasjes në Ferizaj

Të shtunën u raportua në media për një ngjarje të rëndë ka ndodhur dje pasdite në Ferizaj, ku një person…

Tentim vrasja në Graçanicë: Dorëzohen në Polici dy të dyshuarit pas një viti në arrati, zbulohet identiteti i tyre

Pas më shumë se një viti në arrati, Policia ka arritur t’i zbulojë edhe dy të dyshuar që janë  përfshirë…

Tentim vrasja në Prishtinë: Shkon në katër numri i personave të arrestuar

Ka shkuar në katër numri i të arrestuarve lidhur me rastin e “tentim vrasjes” e cila ka ndodhur të shtunën…

Tentim vrasje në Pejë: 40-vjeçari plagoset me armë zjarri në oborrin e shtëpisë, të dyshuarit ikin

Mëngjesin e së dielës u dëgjuan të shtëna me armë zjarri në rrugën “Gjon Serreqi” në Pejë, ku disa persona,…