Policia arreston të dyshuarin që theri me thikë një person në Prishtinë

Është arrestuar i dyshuari që ka therrur me thikë një person të mërkurën në Prishtinë. Policia njofton përmes raportit 24…

Vrasje në tentativë në Gjilan, katër persona theren me thika mes vete

Katër persona janë arrestuar mbrëmë në Gjilan, pasi që të njëjtit pas një mosmarrëveshje janë therur me thika mes vete.…

Nën kërcënimin e thikës i grabisin Iphone 12 një personi në Prishtinë

Një person ka raportuar në Policinë e Kosovë pas një kërcënimi të disa personave të huaj, raporton Gazeta Enigma. Në…

Në Austri, një kosovar kërcenon ish dhëndrin e tij me thikë

Në Linz të Austrisë, një bisedë midis dy personave të moshës 29 dhe 42 vjeç ka dalë nga kontrolli. Kosovari…