Të gjithë me të | Bekim Balaj paguan 10 mijë euro për veshjet e Luiz Ejllit?

Të gjithë me të | Bekim Balaj paguan 10 mijë euro për veshjet e Luiz Ejllit?

Big Brother VIP Albania është një fenomen që i ka çmendur të gjithë shqiptarët. Futbollistë dhe personazhe të ndryshme publike në vendin tonë po e shprehin hapur mbështetjen e tyre për Luiz Ejllin, banorin më të preferuar.

Ndërkohë në Shkodër, mbështetja shkon një nivel më larg. Sipas asaj që përflitet në media, Bekim Balaj, sulmuesi i Vllaznisë ka paguar 10 mijë euro për veshjet e Luizit.


E pyetur nga gazetari Andi Vrapi në “MCN TV”, stilistja që kujdeset për veshjet e Luizit në “Big Brother”, Miranda Dupi, refuzoi që të fliste për shifra ekzakte.

Related Articles