Tifozët e Turqisë rrahen me ata të Gjeorgjisë në tribuna të stadiumit

Tifozët e Turqisë rrahen me ata të Gjeorgjisë në tribuna të stadiumit

Ka filluar një përleshje mes tifozëve të Turqisë dhe atyre të Gjeorgjisë, pak para fillimi të ndeshjeve mes këtyre dy kombëtarëve në EURO 2024.

Sipas videove të shpërndara, tifozët shihen teksa sulmojnë njëri-tjetrin me gjësende të ndyshme. /Gazeta Enigma

Related Articles