Vdes zyrtari policor që ishte vetaksidentuar në Llukar të Prishtinës

Vdes zyrtari policor që ishte vetaksidentuar në Llukar të Prishtinës

Ka vdekur zyrtari policor, Devoll Oseku, që ishte vetaksidentuar derisa po ngiste motoçikletën disa javë më parë (7 qershor) në fshatin Llukar të Prishtinës.

Kështu kanë bërë të ditur kolegu i të ndjerit.

“Lamtumirē shoku dhe kolegu i im Devoll OSEKU”, ka shkruar Agron Pacolli.

Express është në pritje të përgjigjes nga Policia.

Related Articles