E dhimbshme/ I riu nga Kllokoti humb jetën nga COVID-19

Ka ndërruar jetë Besir Rexhepi nga fshati Mogillë i komunës së Kllokotit.

Lajmin për vdekjen e të riut e ka bërë të ditur vëllai i tij, përmes një postimi në Facebook.

“Me dhimbje të madhe dhe pikëllim të thellë, ju njoftojmë se nga pasojat e virusit COVID-19 ka ndërruar jetë vëllai, Besir Rexhepi… Allahu e shpërbleftë me Xhehnet”, shkroi ai në Facebook.

Besmirit do t’i jepet lamtumira e fundit, nesër, pas namazit të drekës.

Postimi i plotë:

Related Articles