Ferizaj: Një lypësit i gjendet heroinë gjatë kontrollit nga policia

Ferizaj: Një lypësit i gjendet heroinë gjatë kontrollit nga policia

Një lëmoshëkërkues në Ferizaj është kontrolluar nga policia, ku gjatë kontrollës iu është gjetur dhe konfiskuar  një substancë e dyshuar narkotike dyshohet Heroinë.

I dyshuari mashkull kosovar u kontrollua pasditen e së shtunës, në rrugën “Reçaku”.

Pas intervistimit në konsultim me prokurorin i njëjti është dërguar në mbajtje, njofton policia.

Related Articles