Fillon ndeshja Turqi – Gjeorgji

Fillon ndeshja Turqi – Gjeorgji

Ka filluar ndeshja mes Turqisë dhe Gjeorgjisë, ndeshja e tyre e parë në EURO 2024, nga grupi F.

Para ndeshjes, tifozët e të dy kombëtareve u përfshinë në një rrahje, por duket se kjo ka kaluar dhe gjithçka është gati për t’u zhvilluar ndeshja, ani se edhe reshjet e shiut ishin të dendura deri pak momente më herët. /Gazeta Enigma

Related Articles